Arka II Gdynia Gospodarze

mks-wladek

Utworzono:

15.10.2023

ARKA II GDYNIA - MKS SOLAR WŁADYSŁAWOWO 1:1 (0:0)

Bramki: Piotrowski Jakub 90+5’ - Dawidowski Szymon 67’

Mecz rozpoczynamy minutą ciszy. Łezka była w każdym naszym oku a serce drżało… „BAKU” TEN MECZ DEDYKUJEMY TOBIE!!! Wiemy, że dziś BYŁEŚ z nami obecny!

Za kartki pauzowało dziś dwóch podstawowych obrońców: Cezary Gołubiński i Igor Czyż. Arka desygnowała natomiast do gry kilku zawodników szerokiej kadry pierwszego zespołu.

W pierwszej połowie nie wykorzystujemy dwóch znakomitych okazji na objęcie prowadzenia (Bizewski Konrad, Dawidowski Kacper).

„Z szatni wychodzimy nie najlepiej”. Przez kwadrans rezerwy Arki stwarzają dwie groźne sytuacje. Po jednej z nich ratuje nas poprzeczka. Trener Michał Smarzyński reaguje zmianami. Dwie minuty po wejściu na boisko na prowadzenie wyprowadza nas Szymon Dawidowski strzałem zza szesnastki (asystuje Konrad Bizewski). Mija pięć minut i powinna paść druga bramka. Trio Szymon Dawidowski – Bizewski Konrad – Klecha wyprowadza wzorowy kontratak zakończony strzałem tego ostatniego tuż obok słupka. Po chwili ogrom możliwości pokazują bramkarze obu zespołów (Miotk, Krzepisz) broniąc wprost w beznadziejnych sytuacjach (min. bomba Klechy…). W doliczonym czasie gry tracimy jednak dwa punkty po wyrównującej bramce Jakuba Piotrowskiego. Złożyło się na to kilka błędów indywidualnych.

Który to już mecz w którym nie dowozimy satysfakcjonującego nas rezultatu do końcowego gwizdka? To boli i to bardzo.

Raport ligowy:

Miotk Piotr - Bigott Tomasz, Kwaśnik Marek (C), Formella Oskar, Kleser Krzysztof - Bizewski Konrad (M), Dawidowski Kacper, Dettlaff Dawid, Klecha Dominik - Bizewski Mikołaj (M) - Proena Arkadiusz

Zmiany: 65’ Dawidowski Szymon (M) za Dettlaff Dawid, 65’ Pankiewicz Adam za Bigott Tomasz, 80’ Czyż Tymoteusz (M) za Proena Arkadiusz, 89’ Szymański Przemysław za Bizewski Konrad

Nie zagrali: Klebba Kacper (M), Ronkowski Przemysław, Burzyński Bartosz, Grzenkowicz Sebastian, Gappa Krzysztof

Żółte kartki: Krause Mateusz, Abramowicz Bogumił, Sikora Kacper, Marek Wiktor - Kleser Krzysztof, Kwaśnik Marek, Formella Oskar, Bigott Tomasz, Proena Arkadiusz, Miotk Piotr, Pankiewicz Adam

Czerwone kartki: brak

Arka II Gdynia: Krzepisz Kacper - Jaroń Kacper (67’ Marek Wiktor), Abramowicz Bogumił, Piotrowski Jakub, Krause Mateusz, Predenkiewicz Marcel, Capanni Dias Luan David (46’ Kukuruza Vadym), Wilczyński Jakub, Zieliński Wojciech, Sikora Kacper, Borecki Michał. Trener: Maciej Cieślik

Sędziowie: Kofluk Łukasz – Taraszkiewicz Marcin, Adamowicz Przemysław

Wiadomości (utwórz nową)