Anioły Garczegorze - MKS SOLAR Władysławowo

mks-wladek

Utworzono:

02.09.2023

ANIOŁY GARCZEGORZE - MKS SOLAR WŁADYSŁAWOWO 3:4 (0:2)

Bramki: Słumiński Mateusz 49’, Choszcz Michał 55’ k, Kobiela Michał 81’ – Dawidowski Kacper 20’, Klecha Dominik 45’, Bizewski Konrad 90’, Proena Arkadiusz 90+7’

W 88 minucie czerwoną kartką ukarany został Przemysław Ronkowski (konsekwencja dwóch żółtych)

Istny horror zgotowali nam dziś nasi zawodnicy. Przez blisko dwadzieścia minut wyraźnie przeważali gospodarze. „Golem pachniało” kilkakrotnie. Liczy się jednak to co wpadnie do siatki. Piłkę przejmuje Formella. Zagrywa do dobrze dziś dysponowanego Kacpra Dawidowskiego i wychodzimy na prowadzenie. Gospodarze przestrzeliwują dwie „setki”. Tuż przed zejściem do szatni na przerwę podwyższamy prowadzenie. Ładną bramkę strzela Dominik Klecha (asysta Kacper Dawidowski).

Po przerwie podirytowany zespół z Garczegorza rzucił się do odrabiania strat. W krótce Mateusz Słumiński strzela kontaktowego gola. Mija kolejne sześć minut i mamy już remis. W polu karnym zawodnika gospodarzy fauluje Dettlaff a z jedenastki nie myli się Michał Choszcz.

Trener Michał Smarzyński decyduje się na zmiany personalne. Zmienia się też ustawienie zespołu. Gramy coraz lepiej, brakuje jednak wykończenia. W osiemdziesiątej pierwszej minucie odbitą od słupka piłkę do siatki pakuje Michał Kobiela. Zrywamy się do ataku. „Setki” po uderzeniu głową nie wykorzystuje Proena. Tuż nad poprzeczką z dalszej odległości strzela Tymoteusz Czyż.

W osiemdziesiątej ósmej minucie po drugiej żółtej kartce boisko opuszcza Ronkowski. Czyżby koniec złudzeń o korzystnym wyniku?

Nic z tych rzeczy. Proena asystuje a do wyrównania doprowadza Konrad Bizewski (piękna bramka). W doliczonym czasie gry, w ostatniej akcji meczu zgarniamy komplet punktów. Asystuje najlepszy dziś na boisku Kacper Dawidowski a piłkę w siatce umieszcza Arkadiusz Proena!

Brawo zespół. Nasza dewiza GRAMY DO KOŃCA!

Raport ligowy:

Miotk Piotr - Formella Oskar, Kleser Krzysztof, Piesik Michał, Czyż Igor (M) - Dawidowski Szymon (M), Kwaśnik Marek (C), Dettlaff Dawid, Dawidowski Kacper - Klecha Dominik, Proena Arkadiusz

Zmiany: 56’ Bizewski Konrad (M) za Dawidowski Szymon, 56’ Srok Przemysław za Formella Konrad, 66’ Ronkowski Przemysław za Klecha Dominik, 74’ Czyż Tymoteusz (M) za Dettlaff Dawid, 82’ Bizewski Mikołaj (M) za Czyż Igor

Nie zagrali: Szweda Jan, Burzyński Bartosz, Grapp Tomasz

Żółte kartki: Słumiński Mateusz, Gregorek Maciej, Tomasiewicz Filip, Leśko Dawid – Formella Oskar, Srok Przemysław, Ronkowski Przemysław 2, Kleser Krzysztof, Bizewski Mikołaj

Czerwone kartki: 88’ Ronkowski Przemysław (konsekwencja dwóch żółtych)

Anioły Garczegorze: Cybulla Damian – Szaradowski Wiktor (70’ Kobiela Michał), Syldatk Hubert (70’ Leśko Dawid), Tomasiewicz Filip, Słumiński Mateusz (90’ Żurowski Krystian), Gregorek Maciej, Kowalski Dawid (86’ Parzych Tomasz), Narewski Artur, Choszcz Michał, Bloch Jakub (46’ Bornowski Kacper), Darga Dawid. Trener: Wanat Tadeusz

Sędziowie: Świgoń Krzysztof – Kowalik Łukasz, Chacuk Piotr

Wiadomości (utwórz nową)