Pomezania Malbork Gospodarze

Autor:

mks-wladek

Utworzono:

POMEZANIA MALBORK - MKS SOLAR WŁADYSŁAWOWO 1:1 (1:1)

Bramki: Grabowski Tomasz 7’ – Klecha Dominik 19’ k

Do Malborka udajemy się bez Dawidowskiego (kontuzja), Gołubińskiego (kara dyskwalifikacji), Przemysława Srok oraz Tomasza Bigott. W Malborku, mile zaskoczenie. Powitał nas PIERWSZY PREZES I ZAŁOŻYCIEL KLUBU – ANDRZEJ NISIEWICZ. Od początkowych minut mieliśmy sporo problemów z doświadczonymi zawodnikami Pomezanii - Tomaszem Grabowskim i Robertem Wesołowskim. I właśnie w siódmej minucie z rzutu wolnego, Tomasz Grabowski wyprowadza miejscowych na prowadzenie. Do wyrównania z rzutu karnego doprowadza Dominik Klecha (ewidentna ręka w szesnastce). Do końca pierwszej połowy oba zespoły miały jeszcze po dwie sytuacje na strzelenie bramki. Nam najbardziej utkwiła w pamięci trzydziesta druga minuta i niewykorzystana sytuacja po akcji „trio” Klecha – Ronkowski – Proena.

Po przerwie w dwóch sytuacjach bramkowych przestrzeliwuje Grabowski (znakomite obrony Miotka). W odpowiedzi o gola mógł pokusić się Klecha.

W ostatniej akcji meczu, w doliczonym czasie gry sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystuje Eryk Nowicki.

Z trudnego terenu przywozimy do Władysławowa punkt.

Raport ligowy:

Miotk Piotr - Pankiewicz Adam, Piesik Michał, Kleser Krzysztof, Mazur Oleh - Bizewski Mikołaj (M), Kwaśnik Marek (C), Ronkowski Przemysław, Czyż Igor (M) - Klecha Dominik - Proena Arkadiusz

Zmiany: 46’ Bizewski Konrad (M) za Mazur Oleh, 61’ Szymański Przemysław za Bizewski Mikołaj, 63’ Czyż Tymoteusz (M) za Proena Arkadiusz, 82’ Nowicki Eryk (M) za Klecha Dominik

Nie zagrali: Formella Oskar, Yarmantovich Aliaksandr, Burzyński Bartosz

Żółte kartki: Rapińczuk Kacper, Grabowski Tomasz - Mazur Oleh, Kwaśnik Marek, Czyż Igor, Ronkowski Przemysław, Nowicki Eryk

Czerwone kartki: Brak

Pomezania Malbork: Uzarek Mateusz – Wąs Sebastian, Rabenda Mateusz (52’ Latkiewicz Mateusz), Kobyliński Mateusz, Śmietanko Bartosz, Grabowski Tomasz, Dziadkowiec Sebastian (63’ Bojarczuk Igor), Marszałek Piotr, Klinkosz Wiktor, Rapińczuk Kacper (74’ Wiśniewski Florian), Wesołowski Robert. Trener Budziwojski Paweł

Sędziowie: Wnuk Leszek – Behmke Bartłomiej, Penkala Krzysztof

Wiadomości (utwórz nową)