Podsumowanie przygotowań

Treningi rozpoczęliśmy dziesiątego stycznia. W okresie przygotowawczym rozegraliśmy siedem meczy kontrolnych. Zanotowaliśmy 4 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażkę. Stosunek bramek 29 ÷10.

W sobotę o godzinie 13.00 inauguracja rundy wiosennej z Powiślem Dzierzgoń. Mecz rozegrany zostanie na sztucznej nawierzchni OPO Cetniewo.

W porównaniu z jesienią zespół opuściło czterech zawodników. Przybyło natomiast pięciu nowych a na certyfikat kolejnego (CHIKOVANI Joni - Merani Martwili) oczekujemy z Gruzji.

Przybycia: BIZEWSKI Mikołaj (powrót po wypożyczeniu), ILANZ Sylwester (po kontuzji), SZWEDA Jan (wypożyczenie z Feniks Mechowo), ŻYNDUL Jakub (wypożyczenie z MKS Polonia Lidzbark), LENZU Davide (Cartusia Kartuzy).

Ubycia: Maksajdowski Karol (Sokół Bożepole Wielkie), Zwoliński Maciej, Wilczewski Michał, Motyl Kamil – wszyscy rozwiązanie deklaracji gry, powrót do macierzystych klubów.

Ubyłym zawodnikom dziękujemy za reprezentowanie naszego klubu a nowym życzymy powodzenia.

MKS Władysławowo – Gryf Wejherowo 1:5

Orkan Rumia - MKS Władysławowo 0:0

MKS Władysławowo – Solar Władysławowo 9:1

MKS Władysławowo – Anioły Garczegorze 2:2